Верховний Суд залишив лося у Червоній книзі


Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду відмовив мисливцям у позові до міністра екології про скасування наказу про внесення лосів до Червоної книги.

Про це повідомляють у співтоваристві «Відкриті клітки» у Facebook, пише УНІАН.

«Тільки що закінчилося засідання у Верховному Суді. Колегія суддів відмовила в задоволенні касаційної скарги мисливців. Це означає, що лось залишається в Червоній книзі України! Спасибі всім учасникам справи, колегам, а також суду, який знайшов справедливий баланс між інтересами суспільства і мисливськими господарствами», – йдеться в повідомленні.

Таким чином, суд підтримав рішення шостого Апеляційного адмінсуду, який скасував рішення Окружного адмінсуду Києва про скасування наказу про занесення лося європейського до Червоної книги.

Нагадаємо, в січні 2018 року Мін’юст України зареєстрував наказ Мінприроди про внесення лося європейського до Червоної книги України. 27 листопада Окружний адмінсуд Києва скасував цей наказ. 8 квітня 2019 року шостий Апеляційний адміністративний суд скасував рішення Окружного адмінсуду.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/verkhovnyy-sud-zalyshyv-losia-u-chervoniy-knyzi-/” Об этом сообщает proukr.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя