Як розпоряджається землями Держгеокадастр відтепер зможе побачити кожний бажаючий мешканець Рівненщини

Як розпоряджається землями Держгеокадастр відтепер зможе побачити кожний бажаючий мешканець Рівненщини

Як розпоряджається землями Держгеокадастр відтепер зможе побачити кожний бажаючий мешканець Рівненщини

Держгеокадастр започатковує практику оприлюднення 100% рішень, що приймаються його територіальними органами з питань розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності. Об этом сообщает gazetahot.in.ua со ссылкой на СМИ.

Як повідомляє Рівненська ОДП, інформація розміщується у розділі «Оприлюднення наказів щодо розпорядження землями» на сайті Держгеокадастру за посиланням https://land.gov.ua/t/

«На нараді по функціонуванню держкадастрів я поставив чітке завдання – розпочати розробку єдиної інтегрованої системи державних кадастрів, яка буде містити достовірну інформацію про природні ресурси країни та буде доступною громадянам. І ось минув тиждень, і вже маємо результати. Відтепер можна бачити онлайн всі рішення територіальних органів – тепер кожен українець будь-де та будь-коли може бачити всі дані геокадастру, а також стежити за змінами без жодних перешкод. Вся інформація оновлюється автоматично», – повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

За його словами, це працює завдяки синхронізації даних системи електронного документообігу Держгеокадастру.

Яка інформація надається у відкритому доступі:

– про дату реєстрації,

– номер та тематику клопотання, категорію осіб, що звертаються з клопотанням,

– статус розгляду заяви територіальним органом Держгеокадастру, дату,

– номер та вид наказу, виданого територіальним органом Держгеокадастру, кадастровий номер та цільове призначення земельної ділянки, відносно якої виданий наказ.

– доступна функція пошуку за будь-яким параметром, зокрема за регіоном, де було прийняте рішення щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності.Джерело статті: “http://sfera-tv.com.ua/index.php?m=news&d=view&nid=78506”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя