«Київпастранців» підозрюють у розкраданнях на закупівлях за 200 мільйонів у фірм, одна з яких пов’язана з екс-головою «Київпастрансу»

KievPasTrans_500x200mm

Згідно з «Прозорро», у 2018 р. «Мегастрой Альянс» отримав від комунальників 57,46 млн₴ Зокрема, за ремонт станцій ліній швидкісного трамваю, автобусного парку №5 по вул. Туполєва,21.

Об этом сообщает Руспрес


«Буд-Екостандарт» отримав від КП «Київпастранс» 16,60 млн₴ Фірма ремонтувала автобусні парки.


У 2018 р. у «Делонс» комунальники замовляли ремонт і технічне обслуговування дорожньої інфраструктури станцій Борщагівської лінії швидкісного трамвая і закріплених за станціями територій. Ця фірма отримала 12,86 млн₴


У 2017—2018 рр. «Київпастранс» замовив ТОВ «Торгова Компанія Техатон МАЗ» деталей і запчастин для автобусного парку та трамваїв на загальну суму 115,20 млн₴


Загалом чотири фірми отримали 202,12 млн₴


У матеріалах кримінальної справи також фігурує ТОВ «Ремонтно-Будівельна Компанія «Геотан». Для розслідування фінансових махінацій Нацполіції потрібен доступ до їх документів. Суд надав доступ.


«Мегастрой Альянс» було засновано в 2017 р. Тоді ним керував Олексій Лига. Засновниками компанії були Володимир Пальчик, Володимир Різник, ТОВ «Бізнес-пропозиції» і ТОВ «Юрбізнес-консалтинг». З липня 2018 р. керівником і засновником підприємства значиться Руслан Лакей. Раніше фірма була зареєстрована на масовий номер телефону +380639872262, який фігурував в розслідуванні «Наших грошей» щодо закупівель Прикордонної служби України у фірм-прокладок. Пізніше номер змінився.


ТОВ «Буд-Екостандарт» було засновано в 2017 році. Тоді керівником і власником фірми був Дмитро Фоменко. Однак, з червня 2018 р. фірма перейшла до Геннадія Степаненка.


ТОВ «Делонс» було засновано в 2016 році. Тоді ним керував Сергій Сорокін, а засновниками були Олена Паніна та ТОВ «Фаларис». З жовтня 2018 року керівником і власником підприємства значиться Дмитро Мальчевський.


ТОВ «Торгова Компанія Техатон МАЗ» було засноване в 2017 р. Олександром Хижковим. Цю фірму пов’язують з екс-директором КП «Київпастранс», екс-директором Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, депутатом Київради (фракція «Солідарність») Сергієм Майзелем. У 2017—2018 рр. директором «Техатон МАЗ» був Валерій Самойлов. Останній захищав Майзеля, коли активісти прийшли до екс-керівника «Київпастрансу» з вимогами зробити більш відкритим облік витрат цього комунального підприємства.


«Техатон МАЗ» є фігурантом ще однієї кримінальної справи, порушеної слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Києві.


КП «Київпастранс» з серпня 2016 р. очолює Дмитро Левченко. Майзель був його попередником із серпня 2014 по квітень 2016 р.Джерело статті: “http://zerkalo.mk.ua/novini/kiїvpastranciv-pidozryuyut-u-rozkradannyax-na-zakupivlyax-za-200-miljoniv-u-firm-odna-z-yakix-povyazana-z-eks-golovoyu-kiїvpastransu.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя